Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №26" Дніпровської міської ради

 





Школа пишається своїми медалістами!

Золота медаль:

1980 рік - Бугаєв Кирило Олексійович

1982 рік - Петлиця Світлана Вікторівна

                Федера Олег Миколайович

1987 рік - Демишкевич Андрій Анатолійович

1992 рік - Рубан Оксана Володимирівна

1996 рік - Сангурська Наталія Володимирівна

                Шкут Ольга Сергіївна

                Савицька Олена Миколаївна

1999 рік - Абрамова Ганна Володимирівна

                Бублікова Наталія Ігорівна

                Григоренко Альбіна Анатоліївна

2001 рік - Кузьменко Юлія Вікторівна

                Непорада Світлана Анатоліївна

2004 рік - Воловіченко Валерія Юріївна

2005 рік - Бондарь Євген Ілліч

                Євтушевська Юлія Олегівна

                Нам Надія Олексіївна

                Нихорошко Ірина Сергіївна

2006 рік - Мамедова Ельвіра Тельманівна

2007 рік - Гарькава Євгенія Валеріївна

                Гаджиєва Сабіна Ятарівна

2008 рік - Шульга Антон Васильович

2010 рік - Єва Маргарита Сергіївна

2011 рік - Гурін Олександр Сергійович

2013 рік - Бондаренко Дарія Сергіївна

                Ткаченко Анастасія Михайлівна

2014 рік - Козачок Дар'я Володимирівна

2017 рік - Мелехова Ірина Олександрівна

2021 рік - Рибалка Ганна Андріївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Срібна медаль:

1986 рік - Перець Олена Іванівна

                Рукавиця Олексій Леонідович

                Тюріна Наталія Володимирівна

                Пихоцька Зоя Жанівна

                Северіна Людмила Олексіївна

                Ткачова Наталія Миколаївна

1987 рік - Резниченко Ілля Володимирович

                Джолос Ігор Васильович

                Кузнєцова Тетяна Степанівна

                Юр'єва Ольга Валеріївна

1990 рік - Васильєва Юлія Анатоліївна

                Соколова Наталія Іванівна

1991 рік - Земляна Євгенія Володимирівна

                Зуєва Вікторія Вікторівна

                Халиминчик Віктор Володимирович

1992 рік - Бреславська Юлія Миколаївна

                Тищенко Наталія Дмитрівна

1994 рік - Кушнір Наталія В'ячеславівна

                Лисова Ольга Григоріївна

                Набокіна Оксана Володимирівна

                Радзієвська Ольга Віталіївна

                Жегалова Ольга Олександрівна

1997 рік - Боєв Олексій Миколайович

1998 рік - Заяць Артем Сергійович

                Денищук Наталія Юріївна

1999 рік - Денисов Антон Миколайович

2000 рік - Земляна Юлія Віталіївна

                Шевченко Ольга Юріївна

2002 рік - Мільков Владислав Ігорович

                Кравченко Юлія Анатоліївна

2003 рік - Генбом Наталія Григоріївна

                Черченко Кирило Миколайович

                Лавренко Валентина Євгеніївна

2005 рік - Савенко Денис Сергійович

2009 рік - Гапонова Марина Анатоліївна             

                Редіна Тетяна Олександрівна

2010 рік - Корфанті Юлія Володимирівна

2013 рік - Карпіщенко Кристина Ігорівна

2014 рік - Артеменко Марина Геннадіївна

                Шульга Марина Василівна

2015 рік - Коваль Ростислав Юрійович

                 Обертас Ольга Олександрівна

2016 рік - Шапка Павло Борисович

                  Коденчук Карина Миколаївна

                  Казновська Валерія Юріївна

2017 рік - Голікова Світлана Владиславівна

                 Шапка Карина Борисівна